Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak mi můžete pomoci???

Pomoc může být mnohostanná, pokud jste si přečetli moji situaci a rozhodnete se třeba o tom zmínit někomu, už to je pro mně pomoc, čím více lidí ví,tím více může pomoc!

Pokud můžete obětovat třeba 10,-Kč a poslat mi je tak si řeknete jak mi může pomoc 10,-Kč že to je tak akorát na 5 housek a ne na pomoc mojí situace,ano ale mě pomůže každá koruna, deset korun je deset krát děkuji a o deset korun blíže k mé lásce!!

číslo účtu je

182140572/0600

ale předtím mi prosím dejte vědět na E-mail, jak chcete pomoci (dar,půjčka,jiná dohoda..) také jestli si přejete zveřejnit do seznamu jméno, jakou částku posíláte, kam Vám mohu posílat novinky pokud máte zájem a cokoliv by jste chtěli dodat..

Jsou 3 způsoby jak pomoct a to PŮJČKA,DAR nebo DOHODA, více se dozvíte v JAK SE ODVDĚČÍM a věřte že i za darovanou nebo půjčenou nebo dohodnutou korunu se odvděčím!!!

Aktuální stav kolik se vybralo najdete v STAV tam je přesně na co peníze se použijou, kolik se vybralo a kolik zbývá.

Každého i když pošle 1,-Kč zapíšu ihned do kolonky KDO POMOHL.

A JEŠTĚ VÍCE, Víte o někom kdo má podobný osud, já ano, napište příběh i s koncem do kolonky STALO SE!

Víte o někom koho by to mohlo zajímat? Není nic lehčího než pozvat na moje stránky www.prosim-pomoc.estranky.cz nebo dát můj e-mail sipca@seznam.cz opravdu je mnoho možností jak pomoci a také jak se pak odvděčit!

Děkuji každému kdo se dostal na mé stránky a přečetl si jak někdy může mít člověk smůlu,ale jak silná umí být láska! 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Nabídka půjčky 50 000 až 60 000 000 Kč

(jan, 1. 6. 2020 23:49)

Pozor, paní / paní. Potřebujete nouzový úvěr na nupkup projektu, půjčku na splacení dluhu nebo na splacení účtů nebo na zahájení nového podnikání? Nabízíme konkrétní online půjčky v limitém, střednědobém a dlouhodobém horizontu od 50 000 do 8 000 000 Kč. Naše půjčky jsou lehké a rychlé .. Měsíční splátka a fixní sazba jsou velmi závislé na povaze, výši a dobytí půjčky. Noční rozdělení od 12 měsíců do 420 měsíců a více. K dispozici do 2 dnů Zabezpečení důvěrnosti je jednoruční, není příliš mnoho důkazů, brzy a 100% zaručené. E- jeanz102@seznam.cz

Půjčka.

(KAMIL ADAM, 17. 5. 2019 18:15)

Dostal jsem financní pomoc ve výši 100.000 € z senatorrpwalter@hotmail.com. Kontaktujte ho. Jsem si jist, že pan Peter Krajcovic vám pomuže ven.

KAMIL ADAM
ka9189062@gmail.com